Łączenie PDF

Przekonwertuj różne (inne) pliki i zapisz je jako jeden plik PDF

 

  • Pliki z paska bocznego można przenieść tutaj

Możesz zmienić kolejność plików, klikając strzałki po prawej stronie lub przeciągając i opuszczając je

Obrócić obrazy/pliki? Nie ma problemu. Aby zmienić orientację jednego dokumentu, kliknij odpowiedni przycisk po prawej stronie

Zacznij od nowa!

Chcesz połączyć dwa dokumenty PDF w jeden? Z konwerter-online.pl to żaden problem! Po prostu prześlij wszystkie dokumenty. Wystarczy kliknięcie, żeby wygenerować jeden plik bez utraty jakości. Plik ten możesz pobrać bez utraty jakości. To idealny sposób np. na załączenie CV bezpośrednio do listu motywacyjnego.

Scalone dokumenty PDF wykorzystywane są najczęściej podczas ubiegania się o pracę. Często rekrutacja przebiega online, co wiąże się z niskimi kosztami i ma pozytywny wpływ na środowisko. Aplikować przez Internet warto za pomocą dokumentów PDF , ponieważ ich formatowanie na pewno nie ulegnie zmianie po wysłaniu e-mailem.

Dzięki naszemu narzędziu do scalania PDF i konwersji dokumentów PDF możesz przesłać prawie każdy typ pliku i stworzyć jeden dokument PDF z pojedynczych plików. Narzędzie konwerter-online.pl jest oczywiście darmowe, nie ma ograniczeń częstotliwości korzystania! Za jednym razem można połączyć maksymalnie 50 plików w jeden plik PDF – więcej plików PDF można połączyć w kilku operacjach.

Mała rada:
Możesz przesyłać różne formaty, pliki są automatycznie konwertowane. Zdjęcia zostają zachowane.

Tak funkcjonuje nasze narzędzie do łączenia PDF:

1. Kliknij „Wybierz pliki” i wybierz jeden lub więcej plików (PDF)
2. Pliki są przesyłane i pojawią się po konwersji na poniższej liście
3. Powtarzaj pierwszy krok, aż wszystkie pliki zostaną przesłane
Opcjonalnie: przewracaj strony ze strzałkami lub zmieniaj kolejność posortowanych plików z pomocą funkcji „Przeciągnij i upuść”
4. Rozpocznij konwersję, klikając „Konwertuj i pobierz”. Pobieranie rozpoczyna się na następnej stronie.
Scalony dokument PDF znajdziesz w folderze pobierania.

Następujące formaty mogą być łączone w pojedyncze pliki PDF

Oprócz plików PDF można przesyłać wiele innych formatów. Wszystkie obrazy i dokumenty tekstowe są automatycznie konwertowane, dzięki czemu możesz pobrać idealny scalony dokument PDF.

7.8/10(32 głosy)

Samouczek-wideo: Łączenie PDF

Dzięki Konwerter-online.pl przekonwertujesz plik jednego typu na inny. My zadbamy o Twoją prywatność i zajmiemy się plikami. Dodatkowo, nie musisz się rejestrować na konwerter-online.pl. Oferujemy usługę w przeglądarce, więc nie ma znaczenia, czy używasz systemu Windows, Aplle OSX czy Linux.

1 komentarz

  1. Leszek
    21. sierpnia 2020

    Super konwerter – wiele możliwości i satysfakcjonująca szybkość konwersji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *